Mám zájem

Mám zájem se zapojit do projektu BaseBall5 v rámci regionu Severozápad a

Jsem jedinec

Ačkoliv se zdá být situace neřešitelná, možná se nám podaří s Vaší pomoci právě ve Vaší obci postavit BaseBall5 tým, anebo později třeba i baseballový klub ! Napište nám na info@baseball5.cz odkud pocházíte a my se Vám ozveme nazpět s plánem jak zpropagovat projekt BaseBall5 právě ve Vaší obci, případně ve Vašem okolí.

Zatím sledujte náš web, třeba se ve Vašem okolí začne hrát BaseBall5 !

Jsme skupina přátel

Zdá se, že máte vyhráno, nicméně nám dovolte, abychom Vám pomohli provést Vaší skupinu od začátku až třeba po účast na prvním Vašem turnaji. K účasti na prvním turnaji Vás čekají ještě následující překážky:

  • nastudovat pravidla
  • nalézt prostor pro trénink
  • vymyslet název týmu
  • zaregistrovat Váš tým na naších stránkách

Určitě za Vámi velice rádi přijedeme, pokud budete mít zájem, abychom Vám ukázali jak BaseBall5 vypadá, provedli Vás prvními směnami zápasu a navedli Vás dále. Zkontaktujte nás emailem na adrese info@baseball5.cz a bude nám ctí Vám pomoci.

Jsme zástupci obce

Velice rádi se s Vámi spojíme, abychom vymysleli jak správně postupovat v prezentaci BaseBall5 ve Vaší obci, abychom nalákali jednotlivce i skupinky přátel k této hře. Velice rádi přijedeme, abychom Vám odprezentovali teoreticky, ale i prakticky BaseBall5. Pošlete nám prosím email na adresu info@baseball5.cz, velice rádi se Vám co nejdříve ozveme.