BB5 Christmas Cup 2018

V sobotu 8. prosince se uskuteční v přetlakové hale na Kotlářce první ročník Baseball5 open turnaje BB5 Christmas Cup 2018. Cílem turnaje je propagace nového sportu Baseball5 v regionu Severozápad a uskuteční se za podpory regionu Severozápad a DDM Praha.

Turnaj je otevřen až pro 16 smíšených týmů dospělých, kdy v jednu dobu musí být na hřišti alespoň dva hráči nebo dvě hráčky jednoho pohlaví. Celému turnaji bude předcházet cca 90ti minutová klinika se zaměřením na trénink odpalu z ruky.

Startovné na turnaji bylo nastaveno symbolicky 100,- Kč na osobu v pětičlenném týmu, nebo také na 500,- Kč za tým. Každý zúčastněný tým obdrží od pořadatele turnaje jeden BB5 míč. Zápasy si budou týmy pískat navzájem. Bude se hrát podle pravidel Baseball5 s časovým omezením 25 minut na zápas.

Týmy se mohou již nyní registrovat na turnaj prostřednictvím elektronického formuláře zde, kde mimo jiné naleznete i propozice k turnaji a dále pak přehled přihlášených týmů.

Pevně věříme, že v předvánočním čase najde cestu na Kotlářku dostatečný počet týmů, aby si vyzkoušeli nový sport Baseball5 a aby se zde potkali s přáteli.