Baseball5 klinika

součástí BB5 propagačního víkendu (12.-13. května) v Praze bude i Baseball5 klinika, na které budou přednášen teorii a vše ukazovat v praxi zkušení BB5 kaučové a lektoři z Kuby a Itálie. Již nyní je na tuto kliniku přihlášeno cca 12 zahraničních zájemců z celé Evropy. Tím se jasně demonstruje zájem o tuto novou „urban“ pálkovací hru !

Česká Republika má možnost vyslat na kliniku i několik českých zájemců o tento nový sport. Klinika bude dvoudenní a v každém dnu proběhnou čtyřhodinové bloky, kdy vždy dvě hodiny budou teorie a dvě hodiny praxe na hřišti. Teoretická část kliniky proběhne v salónku hotelu Clarion Hotel Old Town, a praxe bude na nedalekém veřejném hřišti Na Františku, kde se bude hrát v sobotu Open turnaj a v neděli exhibiční zápasy českých výběrů proti výběru Kuby. Sobotní část kliniky začíná ve 14h v hotelu Clarion Hotel Old Town a končí v 18h na veřejném hřišti Na Františku a nedělní část začíná v 11h a předpokládaný konec bude okolo 15h.

Abychom trochu navnadili české mimopražské zájemce o kliniku BB5, nabízíme pěti prvním zaregistrovaným na kliniku zajištění zdarma noclehu poblíž místa kliniky ze soboty na neděli !

České zájemce o školení BB5 prosím o potvrzení svého zájmu emailem na adresu michal.hanus@baseball.cz, nejpozději do 48h od registrace budete zkontaktováni a budou Vám postupně zasílány detaily kliniky.